Чи вигідно для Вконтакті мати мікроблоги?

Рейтинг: +4
1 404 переглядів

Дуже несподівану популярність отримало нововведення Вконтакті з мікроблогінгу. За повідомленнями SEOnews нещодавно незадоволені користувачі соціальної мережі організувалися в групу протесту, яка хоче повернути старий варіант стіни. З кожним днем кількість учасників цієї групи зростає в кілька разів, наприклад, сьогодні їх, налічувалося 146 000, а сьогодні вже більше 540 000. Спільно організувалися групи незгодних, які пропонують влаштувати «день без Вконтакті» або способи «повернути стару стіну».

мікроблог

Напевно, адміністрація мережі очікувала подібної реакції своїх користувачів, наприклад, у середу ввечері на своїй стіні Павло Дуров написав: «Кілька днів Ви будете нас ненавидіти, потім — любити ще сильніше. Але заради Вас ми готові змиритися навіть із Вашої ненавистю ». Але швидше за все керівництво мережі вразила кількість незадоволених.

Для рівності інтересів варто відзначити, що прихильників такого нововведення теж багато. Повідомлення Павла Дурова про появу нового мікроблогінгу сподобалося 474 225 людей. Крім того, 70% включили собі режим мікроблога в процесі тестування, яка була запущена в серпні 2010 року.

На даний момент адміністрація сайту не реагує на протести й обурення незгодних, як кажуть до нового потрібно звикнути. Як заявив Владислав Кочетов, голова «Фінам», таке нововведення може збільшити трафік особливо для мобільних систем. Так що краще зосередитися на приємних моментах, наприклад, на тому що тепер коментувати фотографії друзів можна не виходячи з розділу.

Як на мене, нова стіна виглядає вельми органічно і володіє непоганою функціональністю, хоча Facebook все одно краще:)