Чому люди приховують сторінки вконтакті?

Рейтинг: +12
1 973 переглядів
приховати сторінку, вконтакті

Цікаво, чи замислювався колись хтось про те, чому все приховують свої сторінки в контакті від тих, хто не міститься в них у друзях? Я одного разу згадав про це, і назріло два варіанти відповіді: люди намагаються відповідати моді, або дійсно приховують сторінку для того, що б захистити інформацію.

Мода — це річ така, що якщо ти не з нею, то ті, хто з нею, не з тобою. Виходить так, що якщо твої друзі закрили сторінки, а ти ні, то ти вже раптом стаєш не популярним, а твоя сторінка не прикольною і не гламурною.

Володар такої сторінки, думає приблизно наступне, коли хтось не з друзів заходить на сторінку: «Він (а) бачить, що у мене сторінка закрита, і думає, що я такий загадковий і прикольний». Закривати сторінки в контакті, модно зокрема дівчатам, так як для них це «недоторканність», ніби вони всі такі чисті, м’які і пухнасті, а що б до них дібратися, треба розкрити сторінку.

До гламурним хлопцям, це відноситься точно так само, як і до гламурний дівчатам, тільки ось хлопці, при цьому, виглядають на вигляд наче самі дівчата. Приховують сторінку не заради скритності інформації, а тільки б здатися крутим і модним.

Ось ті, хто дійсно приховують заради захисту інформації, роблять правильно, і вважаються нормальними людьми. Ніяких «пантів» і модників, а все правильно і логічно. Буває таке, що хочеться, щоб знайомий чоловік з вашого міста, але не у ваших друзів, не хотів бачити таку інформацію як сімейний стан, брати і сестра, ВНЗ, стіна і так далі. У такому випадку функція скритності сторінки просто необхідна.

В контакті, можна назвати цілим центром особистостей і особливостей. Кожна дія, спостерігається якийсь гламурної фізіономією, яка потім твердить вам, що ви ходите — не модно, живете — не модно, приховуєте сторінку — не модно, їсте в інститут — не модно, зате робимо все за поняттями і зі змістом.