Вікінг Ботовод — софт для розкрутки ВКонтакті. Накрутка лайків.

Рейтинг: +18
1 788 переглядів

Програма Вікінг Ботовод в мене вже більше ніж півроку. Останнім часом дуже активно нею користувався, благо, акаунтів вистачало для цього. Зараз ось сидів і думав, про що такому цікавому написати, і тут прийшла думка, що непогано б розповісти про цей чудо софт для розкрутки груп і профілів ВК.

Щоб було зрозуміліше, що за програма, можете глянути невелике відео


А якщо на словах, то Вікінг Ботовод — це програма, яка автоматизує просування акаунтів, груп, зустрічей, пабліка в соціальній мережі ВКонтакті.

Тепер будемо вважати, що в загальних рисах вже уявляєте, що за софт, і яквін застосовується

Детальніше про функціонал Вікінг Ботовод:

Щоб почати успішну роботу в цій програмі вам необхідно додати логін іпароль від соціальної мережі. Кількість акаунтів необмежено, головне, щоб вони були записані в певний txt файл, з такою структурою — логін: пароль. Кожен новий акаунт необхідно писати з нового рядка або вони не будуть імпортовані в програму.
Якщо хочете почати з піару своїх груп, зустрічей та іншого, то вам їх теж необхідно додати в програму, але є певні нюанси, які ви повинні дотримуватися при додаванні групи:
1) Вам потрібно вказати логін і пароль від вашого облікового запису (якщо ви є адміністратором групи).
2) Вас може збентежити поле «Номер», але в ньому немає нічого незвичайного, номер групи, зустрічі — це цифри, які написані після слів publicclub і event відповідно.

Давайте розглянемо докладно настройки Вікінг Ботовод.
Перше, що запропонує вам зробити програма — ввести ключ антікапчі (в цьому вам допоможе сервіс antigate, для реєстрації залишайте свій емейл в коментах), робиться це для того, щоб ви не вводили настирливі цифри і букви з з’являються картинок. Якщо немає галочки в квадратику, який знаходиться навпроти слів «Повний вид стіни», то при переході в розділ «Стіна» ви будете бачити тільки записи з вашої стіни, а якщо галочка присутній, то ви будете бачити всю стінку. Ще є і такі настройки: «Запускати згорнутою», «Звертати програму в трей», «Автоматично включати при завантаженні Windows», але це вже настройки за вашим бажанням.

Вікінг Ботовод — робота програми та її функції.

1) Відправлення повідомлень на стіну.

 
Ви зможете ввести в програмі одне або кілька повідомлень, якщо кілька, тотреба вводити їх через рядок, і відправити їх на стіну. Ви зможете задати час для повідомлення (для того, щоб оповістити членів групи або зустрічі про подію в певний час). Між відправленням повідомлень ви обов’язковоповинні вказати інтервал (стандартно в програмі встановлений інтервал в1:00), але ви зможете налаштувати його під себе.

2) Відправлення зображень на стіни.

Для кожного доданого аккаунта існує своя папка для зберігання зображень,звідти і імпортуються картинки. Дуже корисна функція, яка називається«Ігнор лист для аккаунта». Завдяки такій функції повторні зображення не будуть додаватися до вас на зустріч, групу або публічну сторінку. Вдодаванні зображень через програму є і один істотний мінус, щоб картинка додалася успішно, у неї повинен бути формат jpg.

3) Запрошень друзів.

У програмного модуля «Запрошення друзів» є купа налаштувань. Ви зможете запрошувати людей по зазначеним критеріям, за списком вказанихid, з вказаної групи, з розділу «Ваші можливі друзі». Якщо запрошувати людей за критеріями, то в програмі маса критеріїв, щоб зробити потрібні запрошення. Ви зможете запланувати всі запрошення і встановити інтервална кількість запрошених людей. У цьому модулі також присутній чорний список, зроблений він для того, щоб не відправляти запрошення одним і тимже людям.

4) Підписка на RSS стрічку.

Хороший модуль, який дозволяє імпортувати новини з вашого сайту черезRSS стрічку в соціальну мережу В Контакте. Ви зможете налаштуватипублікацію новин як завгодно: тільки остання новина, вказати дату, з якоїпотрібно розміщувати новини. Також ви зможете вказати точну дату, коли вихочете опублікувати вашу новину в групі, публічної сторінці або зустрічі. Вибез зусиль зможете вказати проміжки часу, через які хочете публікуватиновини.

Завантажити лайт версію програми безкоштовно, можна на сайті команди Viking Studio. Там же можна придбати Вікінг Ботовод у авторів.

У команди Viking Studio, є ще одне прекрасне творіння, Viking-Inviter, про який ми розповімо вам в найближчим часом.