Безпека ВКонтакті

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
204 переглядів

Друзі, кожен з нас хоче повністю виключити можливість втрати особистої сторінки ВКонтакте. На щастя, це можливо — для цього необхідно просто прив’язати сторінку до мобільного телефону.

Після цього Ви завжди можете відновити доступ до Вашої сторінці: ВКонтакте безкоштовно висилає код відновлення сторінок через SMS. Якщо ж Ви втратите телефон, Ви зможете відновити SIM-карту в оператора стільникового зв’язку, якщо, звичайно, SIM-карта була правильно оформлена при покупці.

У результаті користувачі ВКонтакті можуть залишатися на 100% впевненими, що вони завжди отримають доступ до своєї сторінки.

Однак ми хочемо повністю виключити не тільки можливість втрати сторінок, але і випадки розсилання спаму від імені користувачів. І сьогодні ми зробили ще один крок у цьому напрямку.

Ви знаєте, що деякі користувачі неусвідомлено віддають паролі від своїх сторінок ВКонтакте до рук зловмисників. Це відбувається через встановлення сторонніх програм, нібито поліпшують роботу ВКонтакте, а також з-за вірусів або з-за введення паролів від ВКонтакте на сторонніх ресурсах.

Після збору логінів і паролів користувачів зловмисники зазвичай використовують іноземні сервера для відсилання спаму від їхнього імені (російських і українських проксі-серверів для розсилки спаму набагато менше, і багато з них вже занесені в чорні списки ВКонтакте).

З цього дня вони вже не зможуть цього робити. Кожного разу, коли під Вашим обліковим записом намагаються несподівано зайти з нової країни, спроба входу блокується наступним повідомленням:

безпека вконтакті

На цьому екрані ми просимо ввести останні цифри телефону, на який зареєстрована сторінка. Якщо входить сам власник сторінки, йому не складе труднощів ввести 4 цифри номера свого телефону. Якщо ж це зловмисник, то зайти під користувачем йому не вдасться навіть при знанні пароля до сторінки: після трьох спроб вгадати Ваш телефон можливість доступу до облікового запису з нової країни блокується на 4 години.

У поєднанні з нещодавно введеної можливістю переглядати історію заходів під Вашим обліковим записом, це нововведення робить ВКонтакте одним з найбільш захищених місць рунета. Ми будемо і далі стежити за активністю зловмисників і реагувати на їхні дії.

У контакті з Вами,
Павло Дуров