Архив рубрики безпека

«ВКонтакте» запустила сервіс для автоматичної фільтрації небажаних коментарів на сторінках спільнот і зустрічей(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

«ВКонтакте» дозволяє адміністраторам спільнот і творцям заходів використовувати новий сервіс для автоматичної фільтрації небажаних коментарів. Про це VC повідомив євангеліст соціальної мережі Альберт Усманов.

Адміністратори спільнот та організатори заходів зможуть використовувати сервіс, який автоматично видаляє коментарі користувачів, що містять задані слова — наприклад, нецензурні вирази. На момент написання замітки фільтр доступний деяким користувачам соціальної мережі, протягом доби можливість відкриється кожному адміністратору сторінок.

фільтр на стоп слова

Небажані коментарі видаляються в момент їх публікації. «За допомогою нового інструменту представники компаній і агентств зможуть підвищити ефективність роботи модераторів а також мінімізувати операційні та іміджеві витрати», — заявив євангеліст «ВКонтакте» Альберт Усманов.

Соцмережа автоматично визначає всі нецензурні коментарі. Словник складається з часто використовуваних слів і виразів і самостійно поповнюється з плином часу. На поточний момент фільтр враховує російська, англійська, українська та казахський мови. Також адміністратори можуть поповнювати стоп-лист вручну, використовуючи латиницю, кирилицю, пробіл, знаки &, #, ‘. Стоп-слова не можуть бути коротше двох символів.

Автоматично видалені коментарі зберігаються в журналі дій, який розташований в розділі з настройками сторінки. При необхідності адміністратор може відновити коментар або заблокувати його автора.

фільтри, стоп-слова

(далее…)Нова політика безпеки ВКонтактіРейтинг: +2

У відповідь на нову політику «ВКонтакте» я цим повідомляю, що всі мої персональні дані, фотографії, малюнки, листування і так далі є об’єктами мого авторського права (згідно Бернської Конвенції). Для комерційного використання всіх вищезазначених об’єктів авторського права в кожному конкретному випадку необхідно моє письмовий дозвіл. «ВКонтакте» тепер є публічною компанією. Саме тому усім користувачам даної соціальної мережі рекомендується розмістити на своїх сторінках подібне «повідомлення приватності», в іншому випадку (якщо повідомлення не опубліковано на сторінці хоча б одного разу), ви автоматично дозволяєте будь-яке використання даних з вашої сторінки, ваших фотографій і інформації, опублікованої в повідомленнях на стіні вашої сторінки. Кожен, хто читає цей текст, може скопіювати його на свою стіну в «ВКонтакте». Після цього ви будете перебувати під захистом законів про авторське право. Цей комюніке оповіщає «ВКонтакте» про те, що розголошення, копіювання, розповсюдження моєї особистої інформації або будь-які інші протиправні дії по відношенню до мого профілю в соціальній мережі суворо заборонені.
політика безпекиМінкомзв’язку радить не зберігати особисті дані під «ВКонтакте»(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

Глава Міністерства зв’язку і масових комунікацій Микола Нікофоров порадив не зберігати особисті дані «ВКонтакте». Таку заяву він зробив, відповідаючи на запитання користувачів мережі Twitter у своєму мікроблозі. «Не варто зберігати свої персональні дані під» ВКонтакте «. А в Росії дуже багато хороших дата-центрів на всій території», — написав він у відповідь одному з користувачів. Своє повідомлення глава Мінкомзв’язку супроводив смайликом. На думку Никифорова, у інтернет-сервісів з десятками і сотнями мільйонів користувачів має бути достатня кількість розподілених дата-центрів. У неділю, 27 липня, частина розділів «ВКонтакте» виявилася недоступна для користувачів. Причиною стала аномальна спека. «ВКонтакте» — найбільша в Рунеті соціальна мережа, перший по популярності сайт на території Білорусії і другий — в Росії. За даними на початок 2014р., Щоденна аудиторія сайту становила близько 60 млн користувачів.

(далее…)Підтвердження входу(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

ВКонтакте з’явилася довгоочікувана функція двухфакторной авторизації. У налаштуваннях сайту ви можете активувати підтвердження входу, і тоді при вході на свою сторінку ВКонтакте вам буде потрібно вводити не тільки логін і пароль, але і спеціальний код підтвердження. Природно, пересічному користувачеві цю функцію включати не обов’язково, проте багатьом досвідченим юзерам (і параноїкам :) вона знадобиться.

ВКонтакте пропонує на вибір три способи підтвердження входу: SMS на прив’язаний номер телефону, спеціальні резервні коди і авторизація з використанням мобільного додатку для генерації кодів. Кожен з них в достатній мірі захистить вашу сторінку від злому зловмисниками.

безпека вк, двоетапна авторизація вконтакті

Детальніше про про налаштування.

(далее…)Підтвердження входу. НалаштуванняРейтинг: +2

безпека, смс вхід

Підключення додаткового способу перевірки.

Активувати нову функцію можна в меню «Мої Налаштування», вкладка «Загальне», група налаштувань «Безпека Вашої сторінки». Навпаки пункту «Підтвердження входу» слід натиснути на кнопку «підключити».
Кнопка активації підтвердження входу

підключити підтвердження входу
Підтвердження входу додає новий рівень перевірки при авторизації на сайті. Щоб потрапити на сторінку, стає недостатньо вказати вірні логін і пароль: необхідно також ввести спеціальний код підтвердження.
Введення коду підтвердження в процесі авторизації

отримати смс
Ви можете отримати код підтвердження за допомогою безкоштовного SMS на прив’язаний до вашої сторінці мобільний номер або налаштувати і використовувати спеціальний додаток для смартфона. Також рекомендується роздрукувати список резервних кодів, щоб можна було скористатися ними, якщо з мобільним телефоном щось станеться.
Доступні способи підтвердження входу

код підтвердження
Код підтвердження діє тільки один раз, тому, навіть якщо ваш логін, пароль і використаний код підглянуть або перехоплять, з їх допомогою все одно не вийде зайти на сторінку.

 

Постійне користування перевіреними пристроями.

Перевірка неутомлива: при авторизації ви можете запам’ятати даний браузер, після чого для входу з нього буде достатньо ввести логін і пароль — код більше не буде потрібно.
Додавання пристрою в перевірені

зберегти браузер
У будь-який момент ви зможете скинути коди перевірки на всіх пристроях або тільки на поточному. Тоді при наступній спробі авторизуватися система запросить код підтвердження повторно.
Скидання перевірених пристроїв

скинути коди захисту
Якщо хтось спробує зайти на вашу сторінку, ви отримаєте спливаюче сповіщення про це:
Оповіщення про спробу входу

попередження входу
Додатково.

Підтвердження входу захистить вас також і від можливого відведення сторінки у випадку крадіжки SIM-карти. Якщо додаткове підтвердження підключено, то замість швидкого відновлення пароля по SMS застосовуватиметься відновлення пароля на e-mail. Таким чином, щоб отримати доступ до сторінки, зломщикові потрібно буде одночасно вкрасти вашу SIM-карту, а також дізнатися логін і пароль від особистої сторінки або від поштової скриньки.

Зробити ці речі одночасно практично неможливо.

Якщо ви самі забудете паролі від сторінки і пошти або втратите мобільний телефон і резервні коди, єдиною можливістю повернути доступ до сторінки стане форма відновлення доступу. Тому ми настійно рекомендуємо оформити вашу сторінку у відповідності з правилами сайту: вказати на ній свої справжні ім’я та прізвище і завантажити справжні фотографії в якості головних. В іншому випадку адміністрація сайту не зможе повернути її вам, щоб забезпечити запитаний рівень безпеки.

Приклад правильно оформленої сторінки:

правильна сторінка для відновлення
Таку сторінку господар зможе повернути через службу відновлення доступу
Приклад неправильно оформленої сторінки:

не правильна сторінка
Таку сторінку не вдасться повернути через службу відновлення доступу

(далее…)Як повернути акаунт у ВКонтакте, якщо його зламалиРейтинг: +8

За зовсім різних причин може так статися , що акаунт у ВКонтакте зламали . Його може зламати як сторонній хакер , просто через те , що обліковий запис погано захищений був , а може аккаунт зламати близька людина з причини ревнощів , сварки і т. д. Сто процентної захисту аккаунта у ВКонтакте не існує по суті , так що така ситуація може трапитися з кожним.

Що — ж робити , якщо аккаунт у ВКонтакте таки зламали і в нього не можна зайти .

1 . Як відновити акаунт у ВКонтакте за допомогою прив’язаного до нього номеру телефону.

Одним з найефективніших способів захистити Ваш акаунт у ВКонтакте — це прив’язати його до номера свого мобільного телефону. Якщо це було до злому ВКонтакте зроблено, то відновити доступ до аккаунту буде досить просто .

Для початку необхідно ввести колишній пароль від аккаунта. Ввійти не вийде , так як аккаунт зламаний. Але з’явиться пропозиція швидкого відновлення пароля.

На цьому етапі необхідно ввести номер телефону , до якого прив’язаний аккаунт і натиснути кнопку «Відновити ».

Далі в перебігу декількох хвилин прийде смс -повідомлення з кодом. Його потрібно ввести в з’явилося на екрані комп’ютера полі.

Вуаля, доступ у ВКонтакте буде відновлений.

2 . Як відновити акаунт у ВКонтакте , якщо до нього не прив’язаний номер телефону , або телефону немає під руками.

Не всі акаунти у ВКонтакте прив’язані до номера телефону і це знижує їх захищеність перед зломом , угоном . Але потрібно пам’ятати , що акаунт у ВКонтакте за замовчуванням прив’язаний до поштової скриньки , за допомогою якого власне цей акаунт і реєструється .

У такому випадку за умови доступу до цього поштової скриньки є можливість відновити доступ до зламаних акаунтів у ВКонтакте .

Для цього після того , як пароль не підійшов і ВКонтакте запропонував ввести номер телефону , до якого прив’язаний аккаунт, необхідно натиснути на кнопку «Я не прив’язував сторінку до телефону ».

Після цього відкриється нова сторінка і на ній потрібно ввести свій логін у ВКонтакте або адресу електронної пошти.

Потім на вказаний при реєстрації у ВКонтакте EMail прийде лист з інструкцією по відновленню пароля. У цій інструкції знаходиться посилання , перейшовши за яким з’являється можливість ввести новий пароль для зламаного раніше аккаунта і тим самим відновити викрадений аккаунт у ВКонтакте .

3 . Як відновити акаунт у ВКонтакте , якщо зламали також і EMail .

А ось це вже сумна ситуація , але ще не все втрачено. У цьому випадку потрібно набрати терпимості і звернутися в службу підтримки ВКонтакте. Вони спробують допомогти в поверненні аккаунта в законні руки.

Для цього на сторінці , яка пропонує ввести логін або EMail , натиснути на посилання « Якщо Ви не пам’ятаєте даних або не маєте доступу до телефону , натисніть сюди ».

Після необхідно ввести посилання на свою сторінку у ВКонтакте .

Потім заповнити форму звернення в службу техпідтримки ВКонтакте.

Після необхідно дочекатися відповіді і провести впевнений діалог з метою повернути свій викрадений раніше аккаунт у ВКонтакте .

Добре захищайте свої акаунти у ВКонтакте , прив’язавши їх телефонами , а якщо , що , вдалого Вам відновлення доступу до своїх сторінок у ВКонтакте .Шифрування повідомлень вконтакте методом AES для браузерів Chrome і Firefox(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

Після скандалу з PRISM питання безпеки даних став ще актуальніша ніж був , і навіть якщо ви не секретний агент , то ваша особиста переписка , повинна відповідати своїй назві , і за замовчуванням повинна бути закрита від доступу третіх осіб. Взявши це за аксіому це принцип , я зайнявся розробкою доповнень для браузерів для роботи з популярною в країнах СНД соціальною мережею вконтакте методом AES.

шифрування

Невелика передісторія , алгоритм AES ( Advanced Encryption Standard ) — це симетричний алгоритм шифрування , який на конкурентній основі був прийнятий в якості стандарту шифрування урядом США за результатами однойменного конкурсу. (далее…)Безкоштовне поповнення рахунку та SMS-повідомленняРейтинг: +2
Не так давно ми оголосили про запуск Грошей ВКонтакті — вільної системи обміну засобами без комісії. З сьогоднішнього дня Ви можете поповнити Ваші рахунки ВКонтакті двома безкоштовними способами:

  • Будь-які платежі з кредитних карток Майстер-Банку здійснюються без втрати відсотків. Завівши таку карту, Ви зможете поповнити рахунок ВКонтакте в пару кроків через численні банкомати Майстер-Банку — без комісії.
  • Інший спосіб безкоштовного поповнення рахунку ВКонтакті — Qiwi-гаманець. Ви можете поповнити Ваш гаманець Qiwi за допомогою десятків тисяч терміналів і перевести гроші на рахунок ВКонтакте через додаток Qiwi ВКонтакті. Крім того, Ви можете перевести рублі в додаток Qiwi і оплатити рахунки за мобільний телефон, інтернет і т.д.


До речі, при замовленні товарів в інтернет-магазинах, що підтримують рублі ВКонтакті, Вам часто пропонується знижка від 2% до 10% залежно від типу товару. Це відбувається тому, що ВКонтакті не бере комісію ні зі своїх користувачів, ні з інтернет-магазинів.
(далее…)