100 000 учасників

Рейтинг: +2
1 433 переглядів

Пройшло менше місяця з того моменту, коли на сайті було зареєстровано 50 000 чоловік. Тоді було зроблено, що протягом місяця нас буде 100 000.

За цей місяць в житті сайту відбулося багато подій. ВКонтакте.ру непомітно для нас став найвідвідуванішим сайтом молодіжним в СНД і увійшов до списку найбільш популярних ресурсів рунета. Ми відбили тривалий DDoS-потік, пережили кілька свят, підвели підсумки конкурсу. Ввели чимало функцій, включаючи можливість створення тем у групах, розширені налаштування приватності і різні ajax-овие можливості спілкування на стінах.

Рубіж у 100 000 чоловік для багатьох є знаковим. Однак мене набагато більше радує активність зареєстрованих учасників та їх кількість. Половина всіх зареєстрованих користувачів заходить на сайт щодня і проводить на ній тривалий час.

Ми хотіли зробити місце в рунеті, яке дозволило б завжди залишатися в контакті і ніколи не втрачати друзів. Але все це залишилося б словами, якщо б не ваш інтерес до сайту. Спасибі усім вам — саме затребуваність проекту стала надихає силою, яка щодня мотивує нас на підтримку і розвиток ВКонтакте.ру.